Store:
Gardenland Resort
Nr. Telefonit:
Mesazh

Contact

Gardenland Resort do të jetë shtëpia juaj në udhëtim dhe pushime. E pozicionuar në qarkund e Shkodërs në qendër të fushave të Zadrimës, ngjitur me lumin Drin. Gardenland Resort është një kompleks i qetë modern që ofron pishinë të hapur të rrethuar nga palmat dhe shezllone, një fushë sporti, sallë konferencash, kënd lojrash për fëmijë dhe kamping. Hoteli ka një kapacitet prej 50 dhomash të ndara në dhoma Dyshe, Dopio, Treshe dhe Famijare që kanë ballkone me pamje nga kopështi, pishina dhe malet.  Ofrohet 24 ore shërbim në recepsion gjithashtu, Wi_Fi dhe parking falas. Restorantet e Gardenland Resort shërbejnë specialitete tradicionale dhe shije ndërkombëtare. Gardenland Resort është zgjedhja perfekte për vizitorët që janë të interesuar për diell,  për ambientin dhe mikëpritje miqësore  si dhe produktet të zonës.

Informacioni i kontaktit
Barbullush Shkoder, 4021 Albania Shkodër, 4001 Albania
+355(692)060-524