Gardenland Resort vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine – Resort ne Shqiperi – Resort Shkoder

Gardenland Resort, vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine – Resort ne Shqiperi – Resort Shkoder

MIRË SE VINI NË GARDENLAND RESORT

Gardenland Resort do të jetë shtëpia juaj në udhëtim dhe pushime. E pozicionuar në qarkund e Shkodërs në qendër të fushave të Zadrimës, ngjitur me lumin Drin. Gardenland Resort është një kompleks i qetë modern që ofron pishinë të hapur të rrethuar nga palmat dhe shezllone, një fushë sporti, sallë konferencash, kënd lojrash për fëmijë dhe kamping. Hoteli ka një kapacitet prej 50 dhomash të ndara në dhoma Dyshe, Dopio, Treshe dhe Famijare që kanë ballkone me pamje nga kopështi, pishina dhe malet.  Ofrohet 24 ore shërbim në recepsion gjithashtu, Wi_Fi dhe parking falas. Restorantet e Gardenland Resort shërbejnë specialitete tradicionale dhe shije ndërkombëtare. Gardenland Resort është zgjedhja perfekte për vizitorët që janë të interesuar për diell,  për ambientin dhe mikëpritje miqësore  si dhe produktet të zonës.

Gardenland Resort, just 15 km from Shkodra, Albania - Hotel - Bar & Restaurant - Confectionery - Pool - Resort in Albania - Shkoder Resort Pishina Shkoder - Pishina Shqiperi - Piscina Gardenland Resort - In un superficie di 1400 m2, è una delle piscine più moderne e più grandi in Albania - Piscina in Scutari Piscina in Albania Gardenland Resort, vetem 15 km nga Shkoder Albania - Hotel - Bar & Restorant - Pasticeri - Pishine - Resort ne Shqiperi - Resort Shkoder

AKOMODIMI

Hoteli ofron pamje të mrekullueshme i cili rrethohet nga gjelberimi dhe ajri i pastër, kjo për shkak të vendodhjes së resortit, buzë lumit Drin. Stafi jonë është në dispozicion gjatë gjithë kohës për tu siguruar që ju po e shijoni atë qe ne e quajmë Eksperienca Gardenland. Me nje kapacite prej 50 dhomash te ndara ne Dyshe, Dopio, Treshe, Familjare me 120 shtreter. Dhomat janë të paisura me ajër të kondicionuar, Minibar, TV flat-screen kabllor, Wifi falas, tualet privat me dush, tharëse flokësh e gjithë aksesorët e nevojshëm.

Gardenland Resort, vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine – Resort ne Shqiperi – Resort Shkoder

vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine – Resort ne Shqiperi – Resort Shkoder

Gardenland Resort Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pishine

Gardenland Resort Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pishine

, vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine – Resort ne Shqiperi – Resort Shkoder

, vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine –

, vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine –

, vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine –

vetem 15 km nga Shkoder Albania – Hotel – Bar & Restorant – Pasticeri – Pishine –