Dhomë treshe - 3 krevate tek

0.00
(0 reviews) Shkruaj një koment
WO5757RR
Na Kontaktoni për Çmimin

This product is electronically distributed.

Description

Veçoritë e Dhomës: WIFI falas, ajër të kondicionuar, TV flat screen kabllor, frigorifer, minibar, tualet privat me dush, tharëse flokësh, peshqirë, tavolinë, ballkon, dhomë ndenjeje, pamje nga pishina, pamje nga mali.

Reviews

Vlerësimi Mesatar :
0.00 (0 reviews Totali)
 • 5 stars
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
A e keni përdorur produktin?
Na tregoni diçka për të dhe ndihmoni të tjerët të marrin vendimin e duhur
Show reviews with:
5 stars (0 reviews)
4 stars (0 reviews)
3 stars (0 reviews)
2 stars (0 reviews)
1 star (0 reviews)

Nuk u gjet asnjë koment

You may also be interested in