Krap Në Tjegull

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Shkruaj një koment
WO7480WN
Na Kontaktoni për Çmimin
+
Krap Në Tjegull
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Shkruaj një koment

Description

Në restorantin tonë do të gjeni gjithmonë atmosferë relaksuese, shërbim cilësor dhe ushqim të shijshëm.Ne fokusohemi tek ushqimi i freskët dhe i shëndetshëm për mysafirët tanë.

Shijoni menun tonë: Pasta dhe Rizoto, Sallatë Çezar, Produktet e detit, Peshkun e freskët dhe Mish, të gatuara me dashuri nga kuzhinierët tanë.

Reviews

Vlerësimi Mesatar :
0.00 (0 reviews Totali)
 • 5 stars
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
A e keni përdorur produktin?
Na tregoni diçka për të dhe ndihmoni të tjerët të marrin vendimin e duhur
Show reviews with:
5 stars (0 reviews)
4 stars (0 reviews)
3 stars (0 reviews)
2 stars (0 reviews)
1 star (0 reviews)

Nuk u gjet asnjë koment

You may also be interested in