Antipastë Mix (proshutë, sallam, djathë)

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Shkruaj një koment
WO0535OM
Na Kontaktoni për Çmimin

Description

Në restorantin tonë do të gjeni gjithmonë atmosferë relaksuese, shërbim cilësor dhe ushqim të shijshëm.Ne fokusohemi tek ushqimi i freskët dhe i shëndetshëm për mysafirët tanë.

Shijoni menun tonë: Pasta dhe Rizoto, Sallatë Çezar, Produktet e detit, Peshkun e freskët dhe Mish, të gatuara me dashuri nga kuzhinierët tanë.

Reviews

Vlerësimi Mesatar :
0.00 (0 reviews Totali)
 • 5 stars
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
A e keni përdorur produktin?
Na tregoni diçka për të dhe ndihmoni të tjerët të marrin vendimin e duhur
Show reviews with:
5 stars (0 reviews)
4 stars (0 reviews)
3 stars (0 reviews)
2 stars (0 reviews)
1 star (0 reviews)

Nuk u gjet asnjë koment

Our best products