Double / Twing Room
  • Twin Room

Dhomat Twin te projektuara me krevate tek sigurojne rehatine dhe relaksin qe ju kerkoni Tiparet e Dhomes WIFI Kondicioner TV Frigorifer Tualet Tapet Tavoline Permasat e dhomes 20 m² Ballkon Pamje nga pishina Pamje Malore Tharese Flokesh Dollap Dush Peshqir Shampo Rezervo Notice: JavaScript is required for this content.