Triple Room (3SGL)
  • Triple Room

Dhomat tona Triple Room te projektuara me krevate tek sigurojne rehatine dhe relaksin qe ju kerkoni. Tiparet e Dhomes WIFI Kondicioner TV Frigorifer Tualet Tavoline Permasat e dhomes 35 m² Pamje nga pishina Pamje Malore Tharese Flokesh Dollap Vask / Dush Peshqir Shampo Rezervo Notice: JavaScript is required for this content.