Double Room
  • Double Room

Dhomat dopjo kombinojne rehatine me stilin bashkekohor, krevate te rehatshem dhe pamje te mrekullueshme nga natyra. Tiparet e Dhomes WIFI Kondicioner TV Frigorifer Tualet Tavoline Ballkon Permasat e dhomes 20 m² Pamje nga Pishina Pamje Malore Tharese Flokesh Dollap Dush Peshqir Shampo Rezervo Notice: JavaScript is required for this content.