Dhomat tona Triple Room te projektuara me krevate tek sigurojne rehatine dhe relaksin qe ju kerkoni.

Tiparet e Dhomes

 • WIFI
 • Kondicioner
 • TV
 • Frigorifer
 • Tualet
 • Tavoline
 • Permasat e dhomes 35 m²
 • Pamje nga pishina
 • Pamje Malore
 • Tharese Flokesh
 • Dollap
 • Vask / Dush
 • Peshqir
 • Shampo

Rezervo

Triple Room designed with single beds provide the comfort and relaxation you seek.

Features

 • WIFI
 • Air Conditioner
 • TV
 • Fridge
 • Toilet
 • Table
 • Balcony
 • Living room
 • Swimming pool view
 • Mountain View
 • Hairdryer
 • Buffet
 • Bath
 • Towel

Booking