Features

 • WIFI
 • Air Conditioner
 • TV
 • Fridge
 • Toilet
 • Table
 • Balcony
 • Living room
 • Swimming pool view
 • Mountain View
 • Hairdryer
 • Buffet
 • Bath
 • Towel

Booking

Dhomat dopjo kombinojne rehatine me stilin bashkekohor, krevate te rehatshem dhe pamje te mrekullueshme nga natyra.

Tiparet e Dhomes

 • WIFI
 • Kondicioner
 • TV
 • Frigorifer
 • Tualet
 • Tavoline
 • Ballkon
 • Permasat e dhomes 20 m²
 • Pamje nga Pishina
 • Pamje Malore
 • Tharese Flokesh
 • Dollap
 • Dush
 • Peshqir
 • Shampo

Rezervo