Restorant Shkoder – Gardenland Resort Nje restorant klasik i arreduar ne detaje, ambjent komod dhe relaksues per tu shijuar ne maksimum.

GARDENLAND RESORTRESTORANT

Nje restorant klasik i arreduar ne detaje, ambjent komod dhe relaksues per tu shijuar ne maksimum.

Nje kuzhine fantastike ku nderthuret tradicionalja me modernen, ku perdorimi i produkteve te zones dhe bio eshte parimi baze.

IMG_02692

AgroturizemGardenland

Ne Restorantin tone do te gjeni gjithmone atmosfere relaksuese, sherbim cilesor dhe ushqim te shijshem.
Ne fokusohemi tek ushqimi i fresket dhe i shendetshem per mysafiret tane.

Shijoni menun tone: Pasta dhe Rizoto, Sallate Cezar, Produktet e detit, Peshkun e fresket dhe Mishi te gatuara me dashuri nga Kuzhinieret tane.

Menu

Antipasta

Pasta

Sallata

Supa

Peshk Deti

Peshk Drini

Prodhime Deti

Produkte Mishi

Embelsira

Pica

Rizoto

Orari i Hapjes

Mengjesi: 8:00 am – 11:00 am
Dreka: 11:30 am – 3:00 pm
Darka: 7:00 pm – 11:00 pm

Adresa

Rezervoni

+355 69 20 60 524
info@gardenlandresort.com
Barbullush (15.0 km) Shkodër, Albania

Restorant Shkoder – Gardenland Resort Nje restorant klasik i arreduar ne detaje, ambjent komod dhe relaksues per tu shijuar ne maksimum.

 Shkoder – Gardenland Resort Nje restorant klasik i arreduar ne detaje, ambjent komod dhe relaksues per tu shijuar ne maksimum.

Restorant Shkoder – Gardenland Resort Nje restorant klasik i arreduar ne detaje, ambjent komod dhe relaksues per tu shijuar ne maksimum.