Hotel Shkoder – Hotel Shqiperi – Gardenland Resort

Një mirëseardhje e ngrohtë në Gardenland Resort. Stafi jonë është në dispozicion gjatë gjithë kohës për tu siguruar që ju po e shijoni atë qe ne e quajmë Eksperienca Gardenland. Me nje kapacite prej 26 dhomash Dyshe, Dopio, Treshe, Familjare dhe Suita
Dhomat jane te paisura me ajer te kondicionuar, frigorifer, TV flat-screen kabllor, wifi falas, tualet privat me dush, tharese flokesh e gjithe aksesoret e nevojshem.
13015642_1060586420673371_5238715054220193490_n

STARTING AT 60€ / NIGHTDELUXE SUITE

Deluxe Suite eshte projektuar per t’ju dhuruar qetesine dhe relaksin qe ju kerkoni.

 • 40 m²
 • Ballkon
 • Vaske
 • Krevat Mbreteror
 • Pamje nga pishina
132020666

STARTING AT 46€ / NIGHTSUPERIOR DOUBLE ROOM

Dhomat dopjo kombinojne rehatine me stilin bashkekohor, krevate te rehatshem dhe pamje te mrekullueshme nga natyra

STARTING AT 46€ / NIGHTTWIN ROOM

Dhomat Twin te projektuara ne stil modern, me krevate tek sigurojne rehatine dhe relaksin qe ju kerkoni.

132022182

STARTING AT 70€ / NIGHT FAMILY ROOM

Elegante, me nje imazh modern, keto dhoma do t’ju japin hapsiren qe ju nevojitet familjes tuaj.

 • Permasat e dhomes 45 m²
 • 1 krevat tek, 1 krevat dopio, 1 krevat divan
 • WIFI
 • TV
 • Frigorifer

STARTING AT 65€ / NIGHTBASIC TRIPLE ROOM

Dhomat treshe, nje krevat dopjo dhe nje tek, kombinojne rehatine me stilin bashkekohor dhe sigurojme pamje te mrekullueshme nga natyra.

132022004

Hotel Shkoder – Hotel Shqiperi – Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Hotel Shkoder – Hotel Shqiperi – Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

STARTING AT 37€ / NIGHT FAMILY ROOM

Elegante, me nje imazh modern, keto dhoma do t’ju japin hapsiren qe ju nevojitet familjes tuaj.

 • Permasat e dhomes 45 m²
 • 1 krevat tek, 1 krevat dopio, 1 krevat divan
 • WIFI
 • TV
 • Frigorifer