GARDENLAND EXPERIENCE – 2 NETË/3DITË (E Vlefshme 1 Tetor – 30 Prill)

GARDENLAND EXPERIENCE – 2 NETË/3DITË  A) Permbajtja e paketes: – Pija e Mireseardhjes – 2 Darka – 2 mengjese te bollshme – Tur ne Gardenland (1 dite ne ferme. Gjithe proceset e fermes dhe si gatuhen) – Peshkim ne drin ose ne Rezervatin e Gardenland – Hiking drejt gurit te Dragonit – Kanoe ne Lumin Drin – Lojra (futboll, volleyball, […]

Read More

GARDENLAND FAMILY OUTDOOR – 2 NETË/3DITË (E Vlefshme 1 Tetor – 30 Prill)

GARDENLAND FAMILY OUTDOOR – 2 NETË/3DITË  A) Permbajtja e paketes: – Pije mireseardhje – 2 Darka familjare (buke misri, supe me leng pule/rike, turshi mix, antipaste tradicionale, djathe furre/dhie, perime zgare, rika/pula nga ferma me jufka/oriz/patate, Embelsire tradiciale, 1 Pije) – 2 Mengjese te bollshme – Transport & vizite ne Kalaja e Rozafes & Xhamia e Plumbit – Lojra (Futboll, […]

Read More

GARDENLAND ROMANCE – 1 NATË/2DITË (E Vlefshme 1 Tetor – 30 Prill)

GARDENLAND ROMANCE – 1 NATË/2DITË GARDENLAND ROMANCE – 1 NATË/2DITË (49 EURO/PERSONI) A) Permbajtja e paketes: – Pije Mireseardhje (leng thane/shege) – Spumante + mini embelsira ne dhome – Darke (4 pjata menu + 1 pije) – Mengjes ne dhome – Dekorimi i dhomes (Qirinj, petale trendafili, tollumbace) – Lundrim me varke te nesermen ne Drin (10:00-13:00) – Shetitje me […]

Read More