Prezantimi i Gardenland Resort – Hotel & Resort turistik në Shkodër

Gardenland Resort ndodhet në qarkun e Shkodrës në qendër të fushave të Zadrimës, ngjitur me lumin Drin. Gardenland Resort është një kompleks i qetë modern që ofron pishinë të hapur të rrethuar nga palmat dhe shezllone, një fushë sporti, sallë konferencash, kënd lojrash për fëmijë dhe kamping. Hoteli ka një kapacitet prej 50 dhomash të ndara në dhoma Dyshe, Dopio, Treshe dhe Famijare dhe Junior Suita që kanë ballkone me pamje nga kopështi, pishina dhe malet. Ofrohet 24 orë shërbim në recepsion gjithashtu, Wi_Fi dhe parking falas. Restorantet e Gardenland Resort shërbejnë specialitete tradicionale dhe shije ndërkombëtare. Gardenland Resort është zgjedhja perfekte për vizitorët që janë të interesuar për diell, për ambientin dhe mikëpritje miqësore si dhe produktet të zonës në çdo stinë.

Nëse doni që të shikoni të gjithë ambientet e resortit, atëherë hidhini një sy videos më poshtë:

Shpesh herë mund të shtrohet pyetja: Çfarë mund të bëj në Gardenland Resort në stinë të ndryshme dhe cilat janë aktivitetet? Për t`iu përgjigjur kësaj pyetje ju sugjerojmë që ti hidhni një sy videos më poshtë:


Nëse keni dilema dhe pyetje në lidhje me restorantin, me gatimet, fermën apo çdo gjë tjetër që ka lidhje me ushqimin, atëherë hidhini një sy videos më poshtë:

Nëse doni që të merrni informacione mbi paketat aktive, atëherë:

Kemi ndërtuar 5 Guida Elektronike, të cilat i vijne në ndihmë çdo turisti që viziton Gardenland Resort. Tashmë mund të shnderroni celularin në udherrefyesin tuaj. Keni tabela elektronike, me informacione, foto dhe shumë informacione të vlefshme.

 • Guidën Elektronike “Ndre Mjeda” e gjeni duke klikuar këtu
 • Guidën Elektronike “Atraksionet turistike pranë qytetit Shkodrës” e gjeni duke klikuar këtu
 • Guidën Elektronike “Shkodër – Tamara” e gjeni duke klikuar këtu
 • Guidën Elektronike “Ishulli i Sardës” e gjeni duke klikuar këtu
 • Guidën Elektronike “Lumi i Shalës” e gjeni duke klikuar këtu

Ne gjithashtu kemi ndërtuar shumë artikuj, të cilat i vijnë në ndihmë çdo turisti që viziton Gardenland Resort.

 • Prezantimi i turizmit në veriun dhe Alpet e Shqipërisë. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Ushqimi tradicional në Agroturizëm Gardenland. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Pyetje – Përgjigje Gardenland Resort. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Sporti në Gardenland Resort. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Prezantimi i fermës, serës, Agroturizmit në Gardenland Resort. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Top 85 gjerat që mund të bëni në Gardenland Resort. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Çdo informacion mbi Lumin e Shalës. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Aktivitetet kryesore në Gardenland Resort. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.
 • Çfarë mund të bëj më shumë se 2 netë në Gardenland Resort & cilaj janë paketat aktive. Artikullin e gjeni duke klikuar këtu.

Nëse kerkoni më shumë informacione mbi aktualitetin, ofertat momentale në Gardenland Resort dhe Agroturizëm Gardenland atëhere sugjerojmë që të na ndiqni në kanalet tona në rrjetet Sociale, pasi jemi aktive dhe e kemi transformuar si kanal komunikimi të drejtpërdrejtë.

GARDENLAND RESORT

 • “Gardenland Resort” në Facebook. Na ndiqni duke klikuar këtu.
 • “@gardenlandresort” në Instagram. Na ndiqni duke klikuar këtu.

RESTORANT AGROTURIZEM GARDENLAND

 • “Restorant Agroturizëm Gardenland” në Facebook. Na ndiqni duke klikuar këtu.
 • “@restorantagroturizemgarden” në Instagram. Na ndiqni duke klikuar këtu.

Nëse akoma keni nevojë për informacione apo doni që t`ia sugjeroni një turisti të huaj, atëherë klikoni në websitin tonë gardenlandresort.com dhe të gjitha informacionet janë në anglisht dhe në italisht.

Nëse doni që të komunikoni më një person në stafin tonë, atëherë mund të na kontaktoni në numrin: +355 69 20 60 524 ose duke dërguar email: info@gardenlandresort.com

Did you like this? Share it!

Leave Comment