Dhomat tona kombinojne rehatine me stilin bashkekohor, sigurojme pamje te mrekullueshme duke perfshire nje ambient ndenje dhe krevate shlodhes.

Tiparet e Dhomes

 • WIFI
 • Kondicioner
 • TV
 • Frigorifer
 • Tualet
 • Tavoline
 • Permasat e dhomes 35 m²
 • Pamje nga pishina
 • Pamje Malore
 • Tharese Flokesh
 • Dollap
 • Vask / Dush
 • Peshqir
 • Shampo

Rezervo